BASICXL BXL-RC001 10-in-1 Universal Uzaktan Kumanda

BASICXL BXL-RC001 10-in-1 Universal Uzaktan Kumanda

Doğrudan kod girerek kurulum;


Kumanda etmek istediğiniz aygıtı manuel olarak çalıştırın. Ekli kod listesinde cihazı, marka ve kod numarasını bulun. ( Örneğin;  cihaz-TV/TXT, marka-ACE, kod-0713 ) Ardından 'SET' tuşuna basılı tutarak aynı anda ilgili cihaz tuşuna ( TV1, TV2, VCR, SAT vs… ) basın. Tuşları bıraktığınızda Kumanda üzerindeki LED ışık yanacaktır. Daha sonra, kod listesinde bulduğunuz kod numarasını nümerik tuşlar yardımıyla girin. Son girilen rakamdan sonra LED ışık sönecektir. Kurulum bittikten sonra tüm tuşların doğru şekilde çalıştığından emin olun, eğer çalışmıyorsa farklı bir kod seçin. Eğer cihazınız için farklı bir kod bulunmuyorsa , hızlı arama modunu kullanabilirsiniz. 
Kurulumu sonlandırmak için cihaz tuşuna tekrar basın veya 10 saniye bekleyin. Kurulum otomatik olarak sonlandırılacaktır.
Not: Herhangi bir işlevi bulunmayan tuşlar için LED ışık yanmayacaktır. 
Eğer doğrudan kurulum başarısız ise hızlı arama modunu kullanabilirsiniz.

Hızlı arama modu ile kurulum;
Kumanda etmek istediğiniz aygıtı manuel olarak çalıştırın. Ardından 'SET' tuşuna basılı tutarak aynı anda ilgili cihaz tuşuna ( TV1, TV2, VCR, SAT vs… ) basın. Tuşları bıraktığınızda Kumanda üzerindeki LED ışık yanacaktır. Tekrar 'SET' tuşuna bastığınızda LED ışık yanıp sönmeye başlar. Bu esnada 'Açma-Kapama' tuşuna cihazınız tepki verene  kadar mütemadiyen basıp bırakın. Cihazınız tepki verdiğinde yani kapandığında tekrar 'SET' tuşuna basılı tutarak ilgili cihaz tuşuna basın. Kurulum bittikten sonra tüm tuşların doğru şekilde çalıştığından emin olun. Aksi taktirde aynı işlemleri tekrarlayın.  Yeni Kod arama işlemi en son bulunan kodun ardından devam edecektir. Baştan başlamayacaktır. 
Not: Arama işlemi sırasında, 'SET' tuşuna bir kez basıldığında arama yönü geriye, tekrar basıldığında arama yönü tekrar ileriye dönecektir.  Başlangıç  konfigürasyonu ileri yönlüdür.

Otomatik arama modu ile kurulum;
Kumanda etmek istediğiniz aygıtı manuel olarak çalıştırın. İlgili cihaz tuşuna basın.( TV1, TV2, VCR, SAT vs… ) Ardından 'SET' ve 'Açma-Kapama' tuşlarına LED ışık yanıp sönmeye başlayıncaya kadar  aynı anda basılı tutun.  Aygıtı kumanda etmek istediğiniz cihaza doğru yönlendirin. Cihaz tepki verdiğinde 'Açma-Kapama' tuşuna basın. Kurulum bittikten sonra tüm tuşların doğru şekilde çalıştığından emin olun. Aksi taktirde aynı işlemleri tekrarlayın.

 

Kayıtlı cihaz kodu okuma;
Otomatik olarak ayarlanan 4 haneli cihaz kodunu okumak için, 'SET' tuşuna basılı tutarak '1' tuşuna basın ve ilk haneyi okuyun. 'SET' tuşunu bırakın. İkinci haneyi okumak için 'SET' tuşuna basılı tutarak '2' tuşuna basın ve ikinci haneyi okuyun. Üçüncü ve dördüncü haneleri okumak için de aynı yöntemi kullanın. ( Üçüncü hane için 'SET' + '3' tuşu, dördüncü hane için 'SET' + '4' tuşu )
Önemli Not: Her haneyi okumak için, 'SET' ve hane tuşlarına basılı tutarken LED ışığın kaç kere yanıp söndüğünü takip edin. ( Örneğin; üçüncü haneyi kontrol ederken 'SET' tuşuna, ardından '3' tuşuna basılı tuttuğunuz sırada LED ışık 4 defa yanıp sönüyorsa, üçüncü hane - 4 - olacaktır.)

Güvenlik Önlemleri;
-    Su ve neme maruz bırakmayınız.
-    Kuru bez ile temizleyiniz. Çözücü veya aşındırıcı temizleme ürünleri kullanmayınız.

Garanti;
Üründe yapılan değişiklikler veya modifikasyonlar nedeniyle ya da yanlış kullanım nedeniyle oluşacak hasarlar garanti kapsamı dışında kalacaktır.

      Uyarı: Bu ürün yandaki sembol ile işaretlenmiştir. Bu, kullanımı sona eren elektrikli ve elektronik aletlerin ev atıkları ile karıştırılmaması anlamına gelir. Bu atık ürünler ayrı bir yerde muhafaza edilmelidir.MarkaBASICXL
ModelBXL-RC001
Tipi10-in-1
TürüUniversal Uzaktan Kumanda
GarantiVar
DurumuSıfır

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün kargoya teslimat, Ücretsiz Kapınıza Teslim.

  • Görüntüleme: 357
  • Ürün Kodu: 1464
  • Stok Durumu: