CAMLINK CL-REFLECTOR10 5-in-1 Reflektör

CAMLINK CL-REFLECTOR10 5-in-1 Reflektör

Camlink CL-Reflector 5 in 1

Özellikle dış mekan çekimlerinde, güneş ışığının belli bir nokta yerine daha geniş alana yayılmasını sağlamak ve gölgeli alanları aydınlatmak için reflektör kullanmak gerekmektedir. Plastik çerçeve üzerine kumaş kaplanarak elde edilen bu kumaş reflektör, katlandığında az yer kaplar ve hafif olduğu için her yere taşınabilir. Özel bir kumaştan üretilmiştir. Işığı, renk ısısını değiştirerek ya da geldiği gibi yansıtmak için kullanılır.

- 5 farklı renk: Siyah - Beyaz - Gümüş - Altın - Yarı Saydam
- 80mm çap
- Kolay taşıma/kullanım çantası ile birlikte   
- Katlanabilir olması ile kolay taşınabilir, az yer kaplar 

Gümüş yansıtıcı: Işığın yansımasını artırarak yüksek kontrast sağlar. Video, ürün çekimleri ve siyah beyaz fotoğraflar için.
Altın yansıtıcı: Güneş Işığı gibi sıcak tonların oluşmasını sağlar. Günbatımı, mücevher çekimi, portre ve ten rengi tonlama.
Yarı Saydam yansıtıcı: Işığı yumuşatıp, geniş bir ışık kaynağı ve yumuşak, radyant ışık efekti oluşturur. Dış mekan portreler için.
Beyaz yansıtıcı: Işığı olduğu gibi yansıtır; gölgeli alanlarda, örn. şapkalı portre çekimlerinde, parçalı ışıklı ortamlarda. 

Siyah yansıtıcı: Güneş ışığını keserek istenmeyen gölgeleri önleyebilir ya da makro çekimler için fon olarak kullanılabilir.MarkaCAMLINK
ModelCL-REFLECTOR10
Çapı800 mm
RenkBeyaz
Tipi5-in-1
TürüReflektör
DurumuSıfır
Garanti2 Yıl

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ücretsiz Kargo

Aynı gün kargoya teslimat, Ücretsiz Kapınıza Teslim.

  • Görüntüleme: 392
  • Ürün Kodu: 1587
  • Stok Durumu: